Výsledky 2018

Složení stepových týmů:
Water cup (9-10 let) – Elisabeta Benešová, Kristýna Čejková, Karolína Chmelíková, Anita Paličková, Kristýna Skřivánková, Nikola Součková, Daniela Šímová, Bára Valterová, Petra Jauernigová – trenérky Nikola Nechanická, Míša Beranová, Eva Šulcová.
Rio (11-12 let) – Lucie Beranová, Ema Jakubcová, Tereza Kirschner, Míša Krásná, Sára Kubrová, Karolína Muchová, Vanesa Šulcová, Anna Vitáková – trenérka Pája Lachmanová
Dívky v plamenech (13-14 let)– Iveta Bartošová, Klára Horáčková, Anna Kindermannová, Štěpánka Kubínová, Aranka a Patricie Lorencovy, Tereza Pažoutová, Lucie Přenosilová – trenérka Johanka Herbrychová.
Punkerky (15-16 let) – Kateřina Kabelová, Karolína Mindlová, Nikola Nechanická, Adéla Plíšková, Denisa Rychnová, Kateřina Skřivánková, Anna Špicarová, Adéla Toboříková, Míša Beranová – trenérky Eva Šulcová ml., Johanka Herbrychová, Eva Šulcová st.
Women (nad 16 let) – Tereza Kindermannová, Anna Krabcová, Nikola Kubrová, Martina Kuhnová, Nikola Nechanická, Pája Lachmanová.

24. března se 4 stepové týmy zúčastnily celostátní přehlídky pódiových skladeb AEROBIC TEAM 2018 v hale T. J. Sokol Praha Královské Vinohrady – oceněna byla skladba „Rio“.

25. března – celorepubliková soutěž Bohemia aerobic tour 2018 – první závod v Nymburce:
V konkurenci 7 týmů vybojovala skladba „Water cup“ stříbrné medaile. Ze 6 týmů vybojovala zlato skladba „Rio“. Na vítězství dosáhla i skladba „Dívky v plamenech“ z celkových 7 týmů. Bronzové medaile z pěti týmů vybojovala skladba „Punkerky“.

15. dubna – BAT druhý závod v Jičíně:
Rio – 1.místo,
skladby Water cup, Dívky v plamenech, Punkerky a Women – 3.místo

28. dubna – BAT třetí závod v Kutné Hoře:
Water cup – 4.místo, Rio – 3.místo, Dívky v plamenech – 3.místo, Punkerky – 2.místo, Women – 3.místo

5. května – BAT čtvrtý závod v Hradci Králové:
Water cup – 3.místo, Rio – 3.místo, Dívky v plamenech – 2.místo, Punkerky – 3.místo, Women – 4.místo

11. května – Krajská prezentace Sokola v OC Aupark v Hradci Králové – T. J. Sokol Jičín a Župu Jičínskou Bergrovu reprezentovaly 2 skladby aerobiku: Water cup a Punkerky. Jejich vystoupení se setkalo s velkým ohlasem.

19. května – BAT pátý závod v Náchodě:
Water cup – 2.místo, Rio – 1.místo, Dívky v plamenech – 2.místo, Punkerky – 1.místo, Women -1.místo

26. května – FINÁLE BAT v Hradci Králové:
Water cup – 3.místo, Rio – 1.místo, Dívky v plamenech – 3.místo, Punkerky – 3.místo, Women -4.místo

Výsledné pořadí Tour dle dosažených bodů:
Water cup – 2.místo (83 bodů), Rio – 1.místo (92 bodů), Dívky v plamenech – 1.místo (88 bodů), Punkerky – 1.místo (86 bodů), Women -2.místo (78 bodů)