Menu Zavřeno

Ocenění Českého olympijského výboru za dobrovolnou celoživotní činnost trenérky a cvičitelky získala i naše členka Eva Šulcová

Komise rovných příležitostí ve sportu Českého olympijského výboru znovu ocenila trenérky a cvičitelky, tentokrát za rok 2020. Celkem 26 žen získalo diplomy v kategoriích – profesionální trenérka, objev roku, dobrovolná celoživotní činnost trenérky/cvičitelky. Naše Tělocvičná jednota nominovala do kategorie dobrovolná celoživotní činnost Evu Šulcovou, která se od počátků své 43leté trenérské činnosti neúnavně věnuje dětem a mládeži. V naší jednotě je vedoucí oddílu aerobiku, jehož závodní týmy nás úspěšně reprezentují na soutěžích. Dále připravuje malé adeptky aerobiku a vede zdravotní cvičení pro ženy. Stále si doplňuje trenérskou kvalifikaci (Aerobic profesional, Pilates, Dance Step a Body aerobik, Strečink, a další). Naše nominace se setkala s úspěchem, neboť Eva se dostala mezi 21 žen z celé republiky, které byly vybrány. Slavnostní předání ocenění se uskutečnilo ve čtvrtek 30. září 2021 v Praze.